EdApp by SafetyCulture

10 Entegre LMS Çözümü

Published

December 14, 2022

Author

Share

Integrated LMS Solutions

Entegre LMS çözümleri, eğitim yöneticilerinin ve öğretim tasarımcılarının eğitim süreçlerini tek bir platformda düzene koymasına ve basitleştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu, bir LMS yardımıyla yapabileceğiniz zamanında ve ilgili eğitim programları sunarak çalışanlarınızın artan öğrenme taleplerine ayak uydurmalarını sağlar. Herhangi bir LMS kullanmamak, çalışanlarınız için yüksek etkili öğrenme sağlamak için eğitim hedeflerinize en iyi şekilde hitap eden özellikler sağlayan doğru entegre LMS çözümlerini seçmek önemlidir.

Bu eğitim araçlarını aramanızda size yardımcı olmak için, yazma araçları, etkileşim öğeleri ve gösterge panoları gibi modern özelliklerini ve çalışanlarınızın öğrenme gereksinimlerine en uygun pek çok şeyi değerlendirmenize yardımcı olacak 10 entegre LMS çözümünü listeledik.

1. EdApp

EdApp, yöneticilere daha kolay yönetim için esnek, özelleştirilebilir ve uyarlanabilir araçlar sağlayan yerleşik bir yönetim paketine sahip entegre bir LMS çözümüdür. Düzenleyebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz veya yalnızca çalışanlarınıza dağıtabileceğiniz yüzlerce kursa erişebileceğiniz ücretsiz düzenlenebilir kurs kitaplığıyla sıfırdan başlamak zorunda bile değilsiniz.

Integrated LMS Solutions - EdApp

Ancak kendi kurslarınızı oluşturuyorsanız EdApp, kullanıma hazır etkileşimli şablonlar içeren sezgisel yazma aracıyla içerik yönetimini kolaylaştırır. Bir sürükle ve bırak tasarım platformu olan Canva ile entegrasyonu sayesinde, grafik tasarım konusunda çok az bilginiz veya deneyiminiz olmasa bile görsel olarak ilgi çekici içerikler tasarlayabilirsiniz. Pazarlamadan tesis yönetimi eğitim kurslarına ve inşaat eğitim materyallerine kadar hemen hemen her konuyu kapsayan kurslar oluşturabilirsiniz, hepsi size kalmış. Ayrıca, yalnızca birkaç tıklamayla kursları birden çok dilde geniş ölçekte dağıtmanıza olanak tanıyan bir AI çeviri aracı sağlar.

Eğitim yöneticilerinin görevleri kolaylaştırmasına yardımcı olurken, aynı zamanda özelliklerine çeşitli öğrenme stratejilerini ve katılım unsurlarını dahil ederek eğitim programlarınızın etkili ve ilgi çekici olmasını sağlar. Mikro öğrenme, EdApp’in temel stratejilerinden biridir ve eğitim bilgilerini bir konunun yalnızca temel öğelerine odaklanan küçük modüller halinde sunar ve öğrencilerinizin kursları yalnızca birkaç dakika içinde tamamlamasına olanak tanır. Bu strateji, mikro dersleri yalnızca etkili değil, aynı zamanda eğlenceli ve etkileşimli hale getiren oyunlaştırma öğeleriyle birleştirilir ve tipik e-Öğrenim kurslarına kıyasla %90 (veya daha yüksek) tamamlanma oranlarıyla sonuçlanır.

EdApp, bilgilerin iyi anlaşılmasını ve hatırlanmasını daha da sağlamak için Brain Boost adı verilen sistem otomatik özelliği ile aralıklı tekrarlama stratejisinden yararlanır. Her öğrenci için kişiselleştirilmiş sınavlar oluşturmak ve düzenli aralıklarla hangi bilgileri akıllarında tuttuklarını test etmek için derslerinizden sorular çekmek üzere tasarlanmıştır. Bu LMS ile öğrenme materyallerinizin stratejik olarak uygulanmasını ve pekiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Integrated LMS Solutions - EdApp - Engagement

EdApp’ın analitik kontrol paneli, eyleme dönüştürülebilir raporları ve anlık bildirim özellikleri sayesinde, kullanıcı ve kurs yönetimi üzerinde tam kontrole sahip olabilir ve eğitiminizin ilerleme süreci ve sonuçları hakkında kapsamlı bir genel bakış elde edebilirsiniz. EdApp’in her öğrenme kilometre taşı için özelleştirilebilir afişler ve rozetlerle öğrencileri tebrik etmenize, motive etmenize ve onlara ilham vermenize olanak tanıyan Başarılar özelliği ile çalışanların öğrenme ilerlemesini de fark edebilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz

Temel özellikler: Kurs kitaplığı, yazma aracı, Canva entegrasyonu, yapay zeka çevirisi, mikro öğrenme, oyunlaştırma, aralıklı tekrar, analiz panosu, Başarılar, LMS intranet entegrasyonu

EdApp’i sonsuza kadar ücretsiz kullanın! Ücretsiz Kaydolun Kredi kartı gerekmez.

2. ExpertusONE LMS

ExpertusONE LMS, şirketiniz genelinde dijital eğitimi çocuk oyuncağı haline getiren basit bir kullanıcı arabirimi sunan bir başka entegre LMS çözümüdür. Görünmez öğrenme sunumları, eğitim kurslarını manuel olarak arama ihtiyacını ortadan kaldırır. Paylaşılabilir bağlantılar ve gömülebilir widget’lar gibi yenilikçi araçlar, çalışanlarınızın sıklıkla ziyaret ettiği alanlara yerleştirildi ve bu da öğrenmeye kesintisiz erişim sağlıyor. Bu LMS’de saklanan tüm öğrenme materyalleri, mobil cihazlar kullanılarak da görüntülenebilir ve bu, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, her zaman ve her yerde öğrenim için nihai rahatlığı sağlar. ExpertusONE’nin gelişmiş LMS raporlama sistemi ile eğitim takibi de kolay ve basit hale getirilmiştir.

Integrated LMS Solutions - ExpertusONE LMS

Fiyat: Ücretli planlar

Temel özellikler: Görünmez öğrenme sunumu, paylaşılabilir bağlantılar ve yerleştirilebilir widget’lar, mobil erişilebilirlik, LMS raporlaması

3.ProProf’lar

Propofs’un çevrimiçi öğrenme yönetim sistemi ile yüzden fazla hazır şablon arasından seçim yapabilir, kendi videolarınızı, resimlerinizi veya metninizi ekleyebilir ve öğrenme materyallerini şirketinizin marka yönergelerine göre özelleştirebilirsiniz. Öğrencileriniz arasında sorunsuz işbirliği ve bilgi paylaşımı için bu entegre LMS çözümü ayrıca bir öğrenme topluluğu, Soru-Cevap forumu, SSS için merkezi bilgi tabanı ve nasıl yapılır kılavuzları gibi ek özellikler sunar. Araç ayrıca, tüm öğrencilerinizin yanıtlarını ve performans verilerini izleyebileceğiniz bir rapor ve analiz panosu içerir. Testlerine ayrıca masaüstü ve mobil cihazlardan kolayca erişilebilir ve çalışanlarınızın bunları her zaman ve her yerde çözmesine olanak tanır.

Integrated LMS solutions - ProProfs

Fiyat: Ücretsiz, Ücretli planlar aylık 25 USD’den başlar

Temel özellikler: Kurs şablonları, öğrenme topluluğu, bilgi tabanı, analitik kontrol paneli

4. Devam

Continu, günümüzün modern iş gücü için oluşturulmuş bir öğrenme platformu olmakla övünür. Güçlü kurs yazma araçlarıyla sağlık, siber güvenlik, eleştirel düşünme kursları ve daha fazlası dahil olmak üzere her konudan kurslar oluşturabilirsiniz. Ayrıca her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun eğitim ve gelişim yolları oluşturabilir veya coğrafyaya, departmana göre veya özel değişkenler kullanarak filtrelemenize olanak tanıyan Akıllı Bölümleme özelliği aracılığıyla öğrenme deneyimlerini uyarlayabilirsiniz.

Bu LMS, çalışanlarınızın performansı hakkında içgörüler elde etmek için raporlarda ince ayar yapabilmeniz için özel raporlama ile birlikte gelir. Öte yandan, öğrenciler eğitimlerinin ve ilerlemelerinin zirvesinde kalabilmeleri için benzersiz kontrol panellerine erişebilecekler.

Integrated LMS solutions - Continu

Fiyat: İstek üzerine maliyet mevcuttur

Temel özellikler: Kişiselleştirilmiş öğrenme yolları, Akıllı segmentasyon, özel raporlama, öğrenci kontrol paneli

5. Zoho Gösteri Zamanı

Zoho Showtime, çalışan eğitim programlarınızı daha verimli bir şekilde yürütmenize ve yönetmenize yardımcı olabilecek kapsamlı bir eğitim yazılımıdır. Bu aracı kullanarak, çalışanlarınıza kendi hızlarında kurslar sağlayabilir ve akran etkileşimi yoluyla işbirliğine dayalı öğrenmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Yöneticilere, kampanyaları izlemek, formları özelleştirmek ve kurs atamak için kullanılabilen bir Yönetici Konsolu sağlar. Ayrıca video ve kayıt gibi içerikleri de yükleyerek çalışanların kendilerine uygun bir şekilde öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eşzamanlı çevrimiçi eğitim oturumları için sanal sınıfını en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bu özellik dahilinde çalışanlarınız, öğrendiklerini tartışabilecekleri ve ekip arkadaşlarıyla bilgilerini paylaşabilecekleri beyaz tahtalar, anketler ve uygulama içi mesajlaşma gibi ek araçlara erişebilir.

Integrated LMS solutions - Zoho Showtime

Fiyat: Ücretsiz, Ücretli planlar, kullanıcı başına aylık 8,33 USD’den başlar

Temel özellikler: Yönetici konsolu, beyaz tahtalar, sanal sınıf, uygulama içi mesajlaşma, anketler

6. Temel Başarı

CoreAchieve, içerik oluşturmayı, uyumluluk izlemeyi ve ayrıca sesli/görüntülü çalışan eğitimini kolaylaştırmanıza olanak tanıyan bir web hr yazılımıdır. Profesyonel eğitim materyalleri geliştirmek ve çevrimiçi kursları yönetmek, bu bulut tabanlı LMS sisteminin iki ana amacıdır. Temel içerik arıyorsanız, filtreler, başlıklar, kategoriler, etiketler ve açıklamalar kullanılarak kolayca izlenebilir. Ayrıca lider tablolarının en üstünde yer alan öğrencilere puanlar ve ödüller vererek öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeye çalışır. Bu harika özelliklere sahip bir eğitim platformu olmakla birlikte, mobil erişilebilirlik için optimize edilmemiştir ve kullanıcı sayısı yalnızca aylık olarak sınırlıdır.

Integrated LMS solutions - CoreAchieve

Fiyat: Aylık 299 USD’den başlar

Temel özellikler: Kurs yönetimi, içerik oluşturma, ödüller, liderlik tablosu

7. Whatfix

Whatfix, hangi öğrenme stiline sahip olurlarsa olsunlar öğrencilerin eğitim materyallerini sindirmelerini kolaylaştırır. Bu eğitim yazılımıyla, doğrudan, kod gerektirmeyen yazma aracıyla etkileşimli eğitim materyalleri oluşturabilirsiniz. Öğrenme deneyimini daha da kişiselleştirmek için öğrencinin rolüne, yeterliliğine ve konumuna uyan koşula dayalı izlenecek yollar oluşturabilirsiniz. SCORM uyumludur, böylece geniş ölçekte eğitim programlarını kolayca oluşturabilirsiniz. Whatfix ayrıca, egzersiz programınızın etkinliğini ölçebilmeniz için gelişmiş gerçek zamanlı analizler de sağlar.

Integrated LMS solutions - Whatfix

Fiyat: İstek üzerine maliyet mevcuttur

Temel özellikler: Kod yazma aracı yok, akıllı kullanıcı hedefleme, SCORM uyumlu, gerçek zamanlı analitik

8. Forma ÖYS

Forma LMS mevcut intranet yazılımlarınız ile kolayca entegre olabilen bir LMS’dir. Bunun dışında, kolay ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmış, öğrenme eğrisi olmayan modern ve duyarlı bir düzen sunar! Ayrıca, farklı biçimlerde ilgi çekici kurslar oluşturmak için bu LMS’yi kullanabilirsiniz: SCORM multimedya, HTML sayfaları, videolar ve güçlü değerlendirmeler. Bu LMS ayrıca kullanıcılar, kurs yönetimi ve düzenleme eylemleri için bir dizi yapılandırma ve otomasyon seçeneğini destekleyerek size inanılmaz miktarda yönetim işinden tasarruf etmenizi sağlar. Hatta ekibinizdeki beceri ve bilgi eksikliklerini hızlı bir şekilde belirlemenize yardımcı olan özel raporlar bile üretirler.

Integrated LMS solutions - Forma LMS

Fiyat: Ücretsiz ve ücretli planlar

Temel özellikler: İntranet entegrasyonu, modern ve duyarlı düzen, farklı e-Öğrenim formatları, yapılandırma ve otomasyon seçenekleri

9. Çalışma Rampası

WorkRamp, özellikle satış, destek, perakende, pazarlama ve İK departmanlarındaki personeliniz için hepsi bir arada bir kurumsal öğrenme platformu olarak hizmet veren kişiselleştirilmiş bir öğrenme platformudur. Bu merkezileştirilmiş LMS, personeliniz için rollerine, ekiplerine, becerilerine veya kıdemlerine göre özelleştirilmiş öğrenme yolları oluşturmanıza yönelik kolaylaştırılmış bir süreç sunar. Panolar ve analitik aracılığıyla özel bir işe alım süreci, gelişmiş kurumsal eğitim içeriği oluşturma ve öğrenme ilerleme takibi sağlar. Ayrıca sanal eğitmen liderliğindeki oturumlar için destekle harmanlanmış bir öğrenme deneyimi sunar.

Integrated LMS solutions - WorkRamp

Fiyat: İstek üzerine maliyet mevcuttur

Temel özellikler: Kolaylaştırılmış işe alım, öğrenme yolları, analitik

10. 360 Öğrenme

360Learning, L&D profesyonellerinin işgücünü yönetmesine yardımcı olan bir öğrenme yönetim sistemidir. Bir yazma paketi, bir içerik entegrasyon sistemi ve bir analiz panosu içeren işbirlikçi eğitim araçlarıyla tanınmaktadır. Yöneticiler ve ekip liderleri olarak, yüz yüze görüşmek zorunda kalmadan içerik geliştirebilir ve çalışanlarınıza dağıtabilirsiniz ve tüm araçların kullanımı teknik beceri gerektirmez, bu da yalnızca birkaç dakika içinde kurslar oluşturmanıza olanak tanır. Eğitim içeriğini güncel ve ilgi çekici tutmak için kursunuza videolar, resimler, blog makaleleri ve araştırma gibi öğrenme kaynakları da ekleyebilirsiniz. 360Learning ile çalışanlar, hem yöneticiler hem de çalışma arkadaşları ile toplantılara katılmalarına olanak tanıyan tartışma panoları ve grup sayfaları gibi işbirliğine dayalı öğrenme özelliklerine de erişebilir.

Integrated LMS solutions - 360 Learning

Fiyat: Ücretli planlar

Temel özellikler: İşbirlikçi öğrenme, yazma paketi, içerik entegrasyonu, analitik kontrol paneli, tartışma panoları

 

Author