The Bar World of Tomorrow [PL]

The Bar World of Tomorrow [PL] Free

By Pernod Ricard
13 Lessons
4.9
(11 reviews)

Podnieś poprzeczkę: Zrównoważona, humanitarna i odpowiedzialna przyszłość.   To szkolenie, opracowane we współpracy z Grupą Pernod Ricard, Trash Tiki i stowarzyszeniem Sustainable Restaurant Association koncentruje się na kluczowych tematach, które społeczność barmańska może wykorzystać, aby przygotować się na przyszłość branży. Obejmuje ono wszystkie aspekty zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności za środowisko, od używania świeżych składników poprzez odpowiedzialne serwowanie napojów alkoholowych, aż po zarządzanie gospodarką odpadami i bezpośrednie dostosowanie do Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG). Moduły opierają się na czterech filarach (składniki, serwowanie alkoholu, bar i personel), które pomagają w zmianie działalności na bardziej ekologiczną, odpowiedzialną i integracyjną.

From the author:Podnieś poprzeczkę: przeniesie Cię w przyszłość w sposób zrównoważony, humanitarny i odpowiedzialny. To szkolenie, opracowane we współpracy z Pernod Ricard, Trash Tiki i Sustainable Restaurant Association, koncentruje się na kluczowych wnioskach, które społeczność barmańska może wykorzystać, aby przygotować się na przyszłość branży. Obejmuje wszystkie aspekty zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności, od używania świeżych składników po odpowiedzialne podawanie napojów alkoholowych po gospodarkę odpadami, i jest bezpośrednio dostosowane do celów zrównoważonego rozwoju (SDG). Moduły opierają się na czterech filarach (składniki, obsługa, bar i personel), pomagając w przebudowie na bardziej ekologiczne, bardziej odpowiedzialne i integracyjne jutro.

What you will learn

 • Pozyskiwanie świeżych składników
 • Znaczenie wiedzy o marce i doborze produktu
 • Postępowanie z odpadami
 • Identyfikacja zrównoważonych rozwiązań do ustawiania pasków
 • Zarządzanie lodem
 • Odpowiedzialna obsługa
 • Ponowne otwarcie we właściwy sposób
 • Jak zacząć?
 • Polityka miejsca pracy
 • Tworzenie kultury dobrego samopoczucia
 • Osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
 • Oszczędzaj wodę i energię

The Bar World of Tomorrow [PL] Course Author

Pernod RicardPernod Ricard bring conviviality into the world of premium wine, spirits and champagnes by shaping consumers drinking experiences and offering great brands by the likes of Jameson, Perrier Jouet, Malibu, Ballantine's, Mumm, Beefeater, Chivas Regal, Absolut Vodka, Havana Club and many more.
Sustainable Restaurant Association A not-for-profit organisation working to accelerate change towards an environmentally restorative and socially progressive foodservice sector. Since 2010, its membership programme Food Made Good has supported the hospitality industry to tackle the complex and urgent challenges facing the food system whilst supporting diners to make more sustainable choices when dining out. Trash Tiki Trash Tiki is an online resource for bartenders, providing recipes and methods to reuse ingredients in bars and ways to reduce bar waste. Founded by Iain Griffiths and Kelsey Ramage in 2016, the duo have done anti-waste pop-ups in over 17 different countries, educating bartenders on their anti-waste ethos and creating cocktails made entirely from bar waste.

Users Also Learned

Other courses by Pernod Ricard

EdApp is easy to use and free for you and your team. No credit card required.

or book a demo with us today!