EdApp by SafetyCulture

5 Ücretsiz Çağrı Merkezi SAAS

Published

December 14, 2022

Author

Share

call-center-saas-products

İster küçük bir işletmenin ister büyük bir işletmenin parçası olun, her gün çok sayıda müşteri araması, e-posta ve web sitesi sorgusu ile uğraşırsınız. Bu iletişim kanallarını etkili bir şekilde yönetmek, uygun müşteri destek sistemleri olmadan zorlaşır.

Hizmet olarak yazılım (SAAS) veya bulut tabanlı çağrı merkezi çözümleri, ekibinizin CRM entegrasyonu, merkezileştirilmiş veriler, raporlama ve analitik gibi özelliklere erişmesine olanak tanır.

Şirketinizin müşteri destek sürecini iyileştirmek için bulut tabanlı bir çağrı merkezi aracını dahil etmek istiyorsanız, burada inceleyebileceğiniz 5 çağrı merkezi SAAS ürünü bulunmaktadır.

1. EdApp

Bir çağrı merkezi olarak EdApp SAAS, yalnızca çağrı merkezi personelinizi düzenlenebilir, birinci sınıf kurslardan oluşan kapsamlı kitaplığından eğitmenize olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oyunlaştırma, tartışmalar gibi öğrenme süreçlerini bir üst düzeye çıkarabilecek bir dizi başka değerli özellik de sunar. ve ödevler, AI çevirisi ve daha fazlası.

Call Center SAAS - EdApp

Burada, hemen ekiplerinize dağıtabileceğiniz birkaç mobil uyumlu çağrı merkezi eğitim kursu bulacaksınız. Olumlu bir müşteri deneyimi yaratmak, aramaları hazırlamak, bekletmek ve aktarmak ve şikayetleri ele almak için kurslar vardır ve her ders daha hızlı ve daha kolay anlaşılması için kısa aralıklarla yapılandırılmıştır. EdApp’in yerleşik yazma aracının yardımıyla logonuzu ve markanızı ekleyebilir, hatta işinize özgü satış teknikleri ve en iyi uygulamalar konusundaki kendi uzmanlığınızı uygulamak için içerikte ince ayar yapabilirsiniz.

EdApp ayrıca, çalışanlarınızın iş bilgisi ve uzmanlığı açısından nerede olduklarını değerlendirmek için oyunlaştırılmış sınavlar oluşturmanıza olanak tanıyan bir test oluşturucu aracı olan Rapid Refresh’i sunar. Analitik, size çağrı merkezi eğitim girişimlerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz sonuçları gösterecektir.

En iyi Çağrı Merkezi Eğitim Platformu EdApp’ı Kullanmaya Başlayın.

2. Ziwo

ZIWO, şirketlerin müşterileriyle basitçe konuşmasına yardımcı olan bulut tabanlı bir iletişim yazılımıdır. ZIWO ile tamamen API tabanlı hazır CRM eklentileri ile telefon görüşmelerini, WhatsApp ve SMS konuşmalarını tek bir arayüzde yönetebilirsiniz. Anında dağıtım özelliği ile 140’tan fazla ülkede sanal telefon numaraları sunar.

Call Center Saas Product - ziwo

ZIWO’nun çağrı merkezi yazılımı, 360-görünümlü canlı KPI’ları ve istatistikleri aracılığıyla anlayışlı raporlara erişmenizi sağlar. Tek tıklamayla, müşteri ilişkinizi ve genel müşteri etkileşiminizi iyileştirmek için Hubspot, Salesforce, Freshdesk, Hootsuite, Zendesk ve Zapier gibi uygulamaları bile entegre edebilirsiniz. Uzaktan çalışıyorsanız veya şu anda hareket halindeyseniz, aramaları sorunsuz bir şekilde mobil cihazınıza yönlendirmek için dolaşım temsilcisi özelliğini uygulamanız yeterlidir.

Uzun anketler yerine ZIWO, müşterilerin duygularını gerçek zamanlı olarak ölçen yapay zeka tabanlı bir duygu izleyici kullanır. Bu çağrı merkezi teknolojisi, destek ekiplerinin müşteri memnuniyetini artırmak için süreçleri ayarlamasına yardımcı olabilir. Bir demo rezervasyonu yaparak veya ZIWO’nun 14 günlük ücretsiz denemesine kaydolarak platformu test edebilir ve ekibiniz için işe yarayıp yaramadığını görebilirsiniz.

Ücretsiz kaydol

Kredi kartına gerek yok.

3. Beş9

Five9’un çağrı merkezi platformu, kurulumu kolay ve az bakım gerektiren eksiksiz bir müşteri hizmetleri paketi sunar. Hem küçük işletme hem de kurumsal ihtiyaçlara odaklanan bulut tabanlı yazılımları, işletmelerin talep üzerine ölçeklenmesine yardımcı olan yüksek kaliteli entegrasyonlar, esnek iş akışları ve en iyi depolama yetenekleri sunar.

Call Center Saas Product - five9

Sistemde bulmayı bekleyebileceğiniz bazı özellikler, temsilcilerinizin müşterileri için mükemmel hizmet sağlamasına yardımcı olan bir temsilci masaüstü araç seti, voip teknolojisi, bilgisayar telefon entegrasyonu (CTI), otomatik yönlendirme ve giden aramalar için tahmini aramayı içerir.

Ayrıca, ekibinizin e-posta, canlı sohbet, mobil mesajlaşma ve sosyal medya gibi çeşitli kanallardan gelen çok sayıda sorguya yanıt vermesine yardımcı olan, platforma entegre edilmiş çok kanallı bir iletişim merkezine sahiptirler. Bu arada, gelen çağrı merkezi özelliği, telefon aramalarını otomatik olarak doğru temsilcilere yönlendirir. Ayrıca ekibiniz, sorunları daha verimli bir şekilde çözmeye yardımcı olmak için müşteri bilgilerine doğrudan sistemden ve kendi masaüstlerinden erişebilir.

4. Entegre

Integra’nın hepsi bir arada çağrı merkezi SAAS aracıyla müşteri hizmetleri performansınızı takip edin. Sürecinizi daha etkili hale getirmeye yardımcı olacak kullanımı kolay panolar ve analizlerle ekibiniz için KPI’lar belirleyin. Sanal çağrı merkezi platformunun birleşik iletişim gelen kutusu, müşterilere telefon, e-posta, SMS veya web sohbeti gibi iletişim kanallarından anında yanıt vermenizi sağlar. Integra ile, uContact sistemleri aracılığıyla karma, gelen ve giden aramaları da yönetebilirsiniz.

Call Center Saas Product - integra

Ekip liderleri, canlı çağrıları dinleyerek ve anında geri bildirimde bulunarak temsilcilerinin performansının kalitesini izleyebilir ve değerlendirebilir. Ayrıca kişiselleştirilmiş oyunlar, profil rozetleri ve günlük hedefler gibi oyunlaştırma özellikleriyle ekiplerini motive edebilirler.

Integra ayrıca, müşteri çağrılarını şirketinizin destek numarasına ulaşır ulaşmaz yanıtlamak için etkileşimli bir sesli yanıt (IVR) sistemi kurmanıza olanak tanır. Bu sistem, bir arayan farklı sorgu seçenekleri arasından seçim yaptığında sorunları bağımsız olarak çözebilir veya daha karmaşık sorunları çözmek için onları bir aracıya yönlendirebilir.

5. Halka Merkez

RingCentral, ekipleri hem masaüstü hem de mobil platformlar aracılığıyla tüm müşteri hizmetleri ihtiyaçları konusunda destekleyebilen güçlü bir bulut tabanlı çağrı merkezi çözümüdür. İnternet bağlantınız olduğu sürece, yazılıma sorunsuz ve güvenli bir şekilde erişebilir ve özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Tümü çağrı merkezi teknoloji standartlarıyla uyumlu olan çok kanallı yönlendirme, raporlama panoları, CRM entegrasyonu ve temsilci yönetimi yazılımı gibi çeşitli çağrı işleme özellikleriyle tasarlanmıştır.

Call Center Saas Product - ringcentral

RingOut, temsilcilerin internet erişimi olan herhangi bir mobil cihazdan veya bilgisayardan tek bir dokunuşla arama yapmasına olanak tanıyan bir başka harika özelliktir. Destek ekibiniz ayrıca, RingCentral’ın Omni-digital aracı aracılığıyla e-posta, SMS ve sosyal medya gibi birden çok kanaldaki müşteri sorgularını hızla çözebilir.

Açık API’leri ile kendi entegrasyonunuzu oluşturun veya iş akışınızı verimlilik için özelleştirmek üzere sisteminize bağlayabileceğiniz 60’tan fazla kullanıma hazır entegrasyon arasından seçim yapın. Bu entegrasyon seçeneklerinden bazıları Salesforce, Microsoft ekipleri, Zendesk, Zapier, Mailchimp ve Hubspot’u içerir.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

En İyi 10 Çağrı Merkezi Eğitim Kursu

10 Satış Eğitimi Konu Fikri

Müşteri Hizmetleri Eğitimi Vermenin 5 Yolu

Author

Mathieu