EdApp by SafetyCulture

10 Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı

Published

October 12, 2022

Author

Share

Elearning Development Software

Eğitmen liderliğindeki eğitim, öğrencilerin gerçek zamanlı olarak birbirleriyle ve eğitmenle çalışmasına ve iletişim kurmasına yardımcı olabilir. Bu, öğrenmenin kalıcılığını iyileştirebilir ve kurs tamamlama oranlarını artırabilir. Bu listede, eğitmen liderliğindeki eğitimi etkili bir şekilde sunmanıza yardımcı olacak en iyi eğitmen liderliğindeki eğitim yönetimi yazılımlarından bazılarına bakacağız.

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #1 – EdApp

Eğitmen liderliğindeki en iyi eğitim yönetimi yazılımı, sanal olarak ve yüz yüze eğitim vermenizi sağlar ve EdApp tam olarak bunu ve daha fazlasını yapar. Eğitmen olarak, yerleşik kurs oluşturma aracı ve şablon kitaplığıyla kendi kurslarınızı oluşturabilirsiniz – tasarım deneyimi gerekmez. Dakikalar içinde güzel ve ilgi çekici içerikler oluşturun. Sadece resim ve metin gibi öğeleri sürükleyip bırakın, renklerinizi ve yazı tipinizi seçin ve kurslarınızı tek bir oturum açma portalı, davet bağlantısı veya QR kodu aracılığıyla paylaşın.

Instructor Led Training Management Software - EdApp

Bu en iyi eğitim tasarımı aracı, kendisini video konferans platformlarıyla entegre ederek sanal olarak eğitim vermenizi sağlar. EdApp’in Sanal Sınıflar özelliği aracılığıyla Zoom ve Microsoft ekipleri gibi uygulamalarda öğrencilerinizle kayıtlı, uygulama içi toplantılar ve check-in’ler planlayabilirsiniz. Bu şekilde, harmanlanmış öğrenmeyi dahil edebilir ve öğrencilerinize kendi hızında eğitmensiz öğrenme veya planlanmış eğitmen liderliğindeki eğitim arasında bir seçenek sunabilirsiniz.

Eğitiminizi vermek, öğrencilerinizin becerilerini değerlendirmek ve ilerlemelerini bizzat takip etmek istiyorsanız EdApp, Pratik Değerlendirmeler ve Grup Eğitimi özellikleriyle tam da bunu yapıyor. Bu araçlarla artık kağıt kontrol listelerine veya elektronik tablolara gerek yok. Öğrencinizin QR kodunu tarayın ve akıllı telefonunuzdan performansını değerlendirin. Katılımları ve ilerlemeleri, diğer EdApp eğitim analizlerinizle birlikte yönetici portalında otomatik olarak izlenir.

Ücretsiz

Özellikler:

EdApp’e Ücretsiz Katılın ve bu eğitmen liderliğindeki eğitim yönetimi yazılımıyla ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olun

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #2 – WizIQ

WizIQ‘nun hemen hemen her iş eğitim programında çok önemli bir rol oynaması mümkündür. Bu yazılımla, çalışanlarınız kendi hızlarında eğitim veya istedikleri zaman erişebilecekleri canlı gerçek zamanlı eğitim seçeneklerine sahiptir. Büyük şirketler, serbest çalışanlar, yöneticiler, küçük işletmeler ve diğerleri, WizIQ‘nun kolay ve sorunsuz kurs yaratıcısı sayesinde hizmet verdiği çeşitli müşteri türlerinden sadece birkaçıdır.

Instructor Led Training Management Software - WizIQ

Eğitim, masaüstü uygulamaları, mobil uygulamalar, SAAS ve kendi kendine barındırılan bulut tabanlı yazılımlar dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle verilebilir. WizIQ’nun sanal sınıfını, öğrenme yığınınızdaki mevcut web siteleri ve diğer öğrenme yönetim sistemleri ile entegre edebilirsiniz. Sohbet kutuları ve anketler gibi özellikleri kullanarak öğrendiklerinizden anında geri bildirim alın.

Maliyet: Fiyat teklifi talebi

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #3 – WorkRamp

WorkRamp, özellikle satış, destek, perakende, pazarlama ve İK sektörlerindeki çalışanları eğitmek için kullanılan kurumsal bir öğrenme platformudur. Eğitmen liderliğindeki bir eğitim yönetimi yazılımı olarak, daha sürükleyici öğrenme deneyimleri oluşturmak için sanal etkinlikler sunabilir ve yönetebilirsiniz. Katılımı takip edin, bekleme listelerini yönetin ve etkinlik tamamlama metriklerini tek bir platformda tekrar performansa bağlayın. Benzer şekilde, takvim entegrasyonlarıyla etkinlikleri kolayca planlayabilirsiniz.

Instructor Led Training Management Software - WorkRamp

Rolleri, ekipleri, yetenekleri veya kıdemleri gibi farklı faktörlere bağlı olarak öğrencileriniz için hızlı bir şekilde içerik ve öğrenme yolları oluşturabilirsiniz. Tüm aşamalarda eğitmen liderliğinde eğitim yürütmenize izin veren bir alıştırma prosedürü bile vardır. Düzenli olarak harmanlanmış eğitimler gerçekleştirmeniz sonucunda çalışanlarınız görevlerini yerine getirebilecek ve kuruluşunuz için en iyi sonuçları sağlayabilecektir.

Maliyet: Fiyat teklifi isteyin

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #4 – Vedamo

Vedamo, eğitmenlere etkileşimli ve kurs yönetim araçları ve dahili mesajlaşma gibi ortak öğrenme yönetim sistemi özellikleri sağlayan sanal bir sınıf sunar. Vedamo‘nun sanal sınıfları ile ekranınızı, çevrimiçi beyaz tahtalarınızı ve videolarınızı öğrencilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz. Öğrencileri birlikte görevler yapmak üzere gruplandırmanıza olanak tanıyan ara odası özelliği de vardır.

Instructor Led Training Management Software - Vedamo

Ek olarak, Vedamo öğrencileri, kursları ve içeriği yönetmeyi kolaylaştırır. Bu araç, eğitmen liderliğindeki eğitimdeki çok yönlülüğü nedeniyle serbest çalışanlar veya işletmeler için harika bir seçenektir.

Maliyet: Ücretli planlar 25 USD’den başlar

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #5 – Arlo

Arlo, e-öğrenme, canlı çevrimiçi web seminerleri ve sınıf tabanlı eğitim yoluyla şirketlerini genişletmek isteyen eğitim sağlayıcılar için yapılmış, eğitmen liderliğindeki bir eğitim yönetim sistemidir. Bu öğrenme stillerini birleştirmek ve karşılaştırmak, öğrencilerinizin çeşitli öğrenme taleplerini karşılamanıza olanak tanıyan harmanlanmış ve kendi hızınızda öğrenme ile sonuçlanabilir.

Instructor Led Training Management Software - Arlo

Arlo’nun otomatik kurs ve etkinlik yönetimi de vardır, bu da eğitimi kolaylaştırır ve kurs teslimini hızlandırır. Benzer şekilde, gerçek zamanlı raporlama ve iş zekası araçları, verilere ve öngörülere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Siz ve öğrencileriniz, tüm bu eğitim ve öğrenim kaynaklarına ve özelliklerine herhangi bir bilgisayar veya mobil cihazdan erişebilirsiniz.

Maliyet: Ücretli planlar ayda 94 USD’den başlar

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #6 – DelphianLogic

Eğitmen liderliğindeki bir eğitim yönetimi yazılımı olarak DelphianLogic, kurs eğitmenlerine ve sunum yapan kişilere derslerini hedef kitlelerinin ihtiyaçlarına göre uyarlamada yardımcı olan eğitim araçları sunar. Hazır içerikleri, akış, organizasyon, alaka düzeyi ve bağlam göz önünde bulundurularak dikkatlice seçilmiştir.

Instructor Led Training Management Software - DelphianLogic

Bu yazılım, diğer eğitmen liderliğindeki platformlar gibi, içerik oluşturucular için yararlı olan bir görsel tasarım şablonu kitaplığı içerir. Ayrıca, güvenilir içerik bakımı sağlayan etkili bir yazma aracı tarafından da desteklenir. Ve kolaylaştırıcı rehberler ve katılımcı rehberleri ile hem eğitmen hem de öğrenci için eğitim daha kolay hale gelir.

Maliyet: Fiyat teklifi talebi

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #7 – Thinkific

Thinkific, koçlar, uzmanlar ve yöneticiler için derslerini oluşturmaları ve dağıtmaları için bir e-öğrenme platformu sunar. Bu en iyi eğitmen liderliğindeki eğitim yönetimi yazılımı, eğitiminizi kolayca kurmak, başlatmak ve ölçeklendirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kendi kurs materyalinizi oluşturabilir veya çalışanlarınızı halihazırda var olan bir kursa kaydedebilirsiniz.

Instructor Led Training Management Software - Thinkific

Kendi materyalinizi oluşturacaksanız, Thinkific, sürükle ve bırak düzenleyicisi, video ve içerik barındırma, içe aktarma ve yerleştirme ve dil desteği ile bunu kolaylaştırır. Hatta sınavlar ve anketler vererek öğrencilerinizin ilerlemesini değerlendirebilirsiniz.

Maliyet: Ücretsiz ve ücretli planlar

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #8 – Cloudshare

Cloudshare yazılımının yardımıyla, bir eğitmen olarak öğrenme ve gelişim hedeflerinize büyük ölçüde yardımcı olan laboratuvarları ve kullanışlı sanal öğrenme ortamlarını hızla oluşturabilirsiniz. Şablon koleksiyonu, kurs oluşturmayı kolaylaştırmak için kullanılabilir. Program platformda zaten kuruludur, bu nedenle eğitmenlerin ve kurs tasarımcılarının teknik yönler hakkında endişelenmesine gerek yoktur.

Instructor Led Training Management Software - Cloudshare

Cloudshare, eğitmenlere analitik ve omuz üstü gözetim gibi son teknoloji özelliklere erişim sağlar. Öte yandan öğrenciler vaka çalışmaları, e-Kitaplar, Beyaz Kitaplar, Bloglar, Web Seminerleri ve daha fazlası gibi e-öğrenme materyallerine erişebilir.

Maliyet: Fiyat teklifi isteyin

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #9 – Coassemble

Coassemble, işletmenizin kârlılığını iyileştiren mükemmel öğrenme deneyimleri oluşturmanıza olanak tanıyan bir kurs oluşturma aracıdır. İlk çevrimiçi eğitim platformlarını arayan büyüyen ekipleri olan işletmeler için geliştirilmiştir. Çalışan eğitimi sürecinin her aşamasını dikkate alarak, bu aracı, öğrenenler üzerinde gerçekten etkisi olan çevrimiçi eğitmen liderliğindeki eğitim oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Instructor Led Training Management Software - Coassemble

Word belgeleri ve PDF dosyaları gibi statik belgelerden çarpıcı ve ilgi çekici kurslar oluşturun. Kurs oluşturucularıyla, 30 ders ekranı şablonu arasından seçim yapabilir ve içeriğinizi daha ilginç hale getirmek için resimler ve metin gibi etkileşimli özellikler ekleyebilirsiniz. Coassemble, eğitim materyallerinizin marka bilinirliğini ve tutarlılığını desteklemesi için gelişmiş marka bilinci oluşturma ve iş istasyonu özelleştirmesi de sunar.

Maliyet: Ücretli planlar ayda 50 USD’den başlar

Özellikler:

Eğitmen Liderliğinde Eğitim Yönetim Yazılımı #10 – Learnworlds

Bu listedeki son eğitmen liderliğindeki eğitim yönetimi yazılımı LearnWorlds‘dür. Bu yazılım, video öğrenimini daha etkileşimli ve ilginç hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu aracın yardımıyla, eğitim materyallerinizi kolayca oluşturabilir ve görsel olarak çekici çevrimiçi kurslar sunmak için platformun çekici temalarını ve stillerini kullanabilirsiniz.

Instructor Led Training Management Software - LearnWorlds

Öğrenci güvenini artırmak ve öğrenmeyi kalıcı kılmak için, oturumlarınıza ödevler, resmi değerlendirmeler ve kişisel gelişim sınavları da dahil edebilirsiniz. Ayrıca bu eğitim kaynaklarının dağıtımını kolayca planlayabilir ve gerekirse bir kurs oyuncusu geliştirebilirsiniz. Bu platform aynı zamanda not alma ve vurgulama özellikleriyle materyallerin gündelik olarak okunmasına da olanak tanır.

Maliyet: Ücretli planlar ayda 24 USD’den başlar

Özellikler:

Author